Pernamentní make-up

Je metoda líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu, implantují přírodní barviva.

Lze tak upravit velikost, hustotu i šířku obočí nebo v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vymodelovat. Obočí lze vystínovat ve stylu ombre nebo vykreslit jednotlivé chloupky jednobodovou jehličkou . Na rozdíl od microbladingu prováděného manuelně břity je tato metoda výrazně trvanlivější( vydrží jako klasický permanentní make up 3-5 let).

 Oči lze zvýraznit očními linkami dle přání zákaznice tenkými či výraznějšími.

Na rtech lze vykreslit konturu ,potlačit jejich asymetrii, opticky je zvětšit a dokonce i doplnit barvivo ve rtu. Rty lze také vystínovat 3d efektem za použití kombinace dvou odstínů.

Je velmi vhodné jako základ pro dokonalé nalíčení žen každého věku, pro ženy aktivní
a pracovně vytížené, ale i pro ty, které chtějí vypadat dobře v každé situaci nebo si s líčením neví rady.

Dokáže skrýt nedostatky či potlačit drobné asymetrie tváře. Není ale náhražkou klasického líčení. Výsledkem permanentního make - upu má být přirozený odstín, který poslouží jako základ líčení a upraví celkovou vizáž tváře.
Trvanlivost permanentního make-upu je dána typem pokožky, obecně lzde říci, že vydrží 2 - 5 let. Postupně bledně až zcela vymizí.
Lze jej kdykoliv obnovit nebo doplnit.
Pigmenty se kombinují tak, aby výsledná barva co nejvíce odpovídala představám zákaznice. Barevná škála je velmi pestrá.
Používá se speciální strojek s malými jehličkami. Všechny pomůcky jsou sterilní a na jedno použití.
Celý výkon se provádí v místním znecitlivění nejmodernějšími místními anestetiky ve formě gelu nebo krému, takže bolestivost je minimální a výsledek skvělý!!!